Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa VO
Datum nahlášení: 05.02.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, nesvítí lampa VO č. 3281 v ulici Marie Majerové v Teplicích.
Lokalita závady: Marie Majerové, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.