Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená značka
Datum nahlášení: 05.02.2023
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, před domem v ulici Školní 1000 je poškozena dopravní značka po dopravní nehodě a zasahuje do chodníku.
Lokalita závady: Školní 1000/21, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení a zadáme k opravě.