Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník a odpad na ulici
Datum nahlášení: 05.03.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, žádám o opravu chodníku v ulici Zemská před čp. 3, chodník, je zde propadlý a rovněž žádám o úklid chodníku na výše uvedené adrese směr k restauraci Městské sály. Ocenil bych, kdyby se úklid v ulici prováděl průběžně a nejen výjmečně. Děkuji.
Lokalita závady: ulice Zemská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již proběhlo místní šetření, práce na opravě chodníku budou zadány v nejbližších dnech, chodník bude uklizen v průběhu čtvrtka, tj.9.3. 2017