Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad
Datum nahlášení: 05.03.2017
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Strašný nepořádek kolem výměníkové stanice v Krušnohorské ul.
Lokalita závady: Krušnohorská 1818, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude předána technikovi společnosti Marius Pedersen, který zjedná nápravu.