Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 05.03.2018
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den. V ulici Krupská před Lékárnou Stellart u odpadkového koše někdo odložil komunální odpad (směs oblečení, nádoby, krabice, pračka?, atd). Prosím o odklizení v co nejkratší době, protože to hyzdí pěší zónu. Děkuji
Lokalita závady: Krupská 9/11, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad se hromadí v rámci tzv. akce BÍLÝ TÝDEN, kdy mohou občané vynášet velkoobjemový odpad před dům. Odpad bude odvážet svozová společnost Marius Pedersen a.s.., která byla informována o této hromadě odpadů. Akce probíhá od 2.3.2018 do 11.3.2018.