Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 05.03.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Ulice Křížkovského naproti vchodu 2511 nesvítí lampa. Děkuji za vyřízení Mečířová
Lokalita závady: Křížkovského 2511, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.