Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený odpadkový koš
Datum nahlášení: 05.04.2018
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Před hlavním vstupem do gymnázia je zmačkaný odpadkový koš - asi do něj najelo auto.
Lokalita závady: Čs. dobrovolců, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsme předali na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.. Odpadkový koš bude vyměněn, a to v termínu do 12.4.2018. Hezký den