Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozena komunikaci
Datum nahlášení: 05.05.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Rozlamaná betonová deska, hrozí při vjezdu zničení vozidla
Lokalita závady: Jateční, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzhledem k tomu, že závada je způsobena kořeny vzrostlého stromu, je třeba problém řešit nejprve s odborem životního prostředí.
Jedná se hromadné sjezdy z jednotlivých garáží, kdy tyto si opravují jednotlivý vlastníci bez ohledu na vlastnictví pozemku pod sjezdy. V současné době Statutární město Teplice neuvažuje o souvislé opravě manipulační plochy na pozemku ve vlastnictví města.