Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvrácená značka
Datum nahlášení: 05.05.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Vyvrácená značka
Lokalita závady: Novákova ev. č. 1761, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáme servisní firmě k opravě.