Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbité chodníky
Datum nahlášení: 05.06.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, když jsem se v roce 2015 ptala, kdy se opraví chodníky na Nové Vsi v ulicích Javorová a Habrová, bylo mi sděleno, že v roce 2016. Máme polovinu roku 2017 a chodníky jsou ve stále stejně příšerném stavu.
Lokalita závady: část obce Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník v ul. Habrová je zařazen do oprav v rámci malých investičních akcí. v harmonogramu je naplánován na léto 2017. Chodník v ul. Javorová v letošním roce do oprav zařazen není.