Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka ve veřejné zeleni
Datum nahlášení: 05.06.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Na sídlišti Nová Ves v ulici Javorová pod domem č. 3028 se objevily dvě haldy hlíny a jiného odpadu, které stále rostou.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nebylo zjištěno, kdo odpad navezl, proto necháme odpad odstranit jako černou skládku.