Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Dopravní Zrcadlo
Datum nahlášení: 05.06.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Instalace dopravního zrcadla. Dobrý den, bylo by možné nainstalovat na křižovatku Americká X Mostecká dopravní Zrcadlo? Při přednosti automobilů z ulice Americká do ulice Mostecká je při zaparkování více aut na levé straně v ul. Mostecká velmi špatný výhled do křižovaty a tím pádem vznikají nebezpečne situace až malé nehody . Bohužel nemluvím jen sám za sebe, ale za spousty lidí žijící v tomto místě. Dekuji s pozdravem Žitný Petr
Lokalita závady: Americká, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dnes jsme situaci prověřili za přítomnosti Policie ČR a zrcadlo bude umístěno jakmile proběhne stanovení místní úpravy provozu (povolení k umístění dopravního zařízení).
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice