Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený kanál na silnici
Datum nahlášení: 05.06.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Uprostřed komunikace v ulici Jungmannova se nachází kanál ve velice špatném stavu. Víko kanálu je již ohnuté a je možné, že když na kanál najede těžší vozidlo, může dojít k propadu. Kanál se nachází v levo u konce ulice Jungmannova na GPS: 50.6411064N, 13.8297589E.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme vlastníka zařízení a předáme příslušnému správci sítě k odstranění. Závada byla předána k odstranění společnosti SČVK.