HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 050719_9e76


Stav zpracování: VYŘEŠENO


Název hlášení: Poškozené odpadního kanálků v chodniku

Datum nahlášení: 05.07.2019

Kategorie závady: Závady na komunikacích


Popis závady: Zderformovené plechové krytí odpadního žlábku v chodníku u stanice MHD - ANGER. Hrozí zakopnuti v nočních hodinách i přes den.


Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude v nejbližším možném termínu odstraněna.