Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neudržovaný trávník
Datum nahlášení: 05.08.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V ul. Jaselská je neudržovaný chodník, resp. jeho uzký travnatý pás, před objektem bývalých jeslí. Tato část není udržována odhadem 2 roky. Nejen že je to zarostlé plevelem, ale nyní si tam ještě kdosi odhodil rozbitý květník s částí rostliny.
Lokalita závady: ulice Jaselská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dobrý den dne 11/8/2016 bude situace prověřena na místním šetření.