Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé stromy
Datum nahlášení: 05.08.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerostlé stromy na pozemku p. č. 377/8 k. ú. Řetenice. Závada již byla hlášena a řešena v roce 2020 (viz hlášení č. 301120 a č. 040920) . Přesto jsou stromy stále velmi vzrostlé, zasahují do zadní a boční části objektu č. p. 427 stojícího na sousedím pozemku a ničí jeho střechu. Děkujeme za vyřízení.
Lokalita závady: Jaselská 427, Teplice, 415 03, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stromy budou ořezány během srpna- září 2021.