Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 05.09.2021
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Nepořádek pod mostem Lounská ulice viz. fotografie.
Lokalita závady: Lounská 985, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Viadukt v Lounské ulici se uklízí pravidelně 2 x týdně /pondělí, čtvrtek/. Dne 6.9.2021 byly odpadky uklizeny.