Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená komunikace
Datum nahlášení: 05.10.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Komunikace vedoucí k domu U lesíka 1359 a1360 se rozpadá, autem nelze projet, aby nehrozilo poškození vozu. Dosud jsme komunikaci udržovali vlastními prostředky, což již není v našich silách.
Lokalita závady: ulice U Lesíka, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.