Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník
Datum nahlášení: 05.10.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den v ulici Štúrova jsem si všiml propadlého chodníku viz. fotka, pokusím se označit místo co nejpřesněji, nachází se to na straně u parkoviště u Palackého průchodu.
Lokalita závady: Štúrova 688/5, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zařazujeme do oprav.