Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: U chodníku je značka
Datum nahlášení: 05.11.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: U chodníku je značka - viz foto. Je tam již minimálně dva roky. Zřejmě zakrývá díru, vykopanou při nějaké opravě či údržbě.
Lokalita závady: Fráni Šrámka 2581, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu jsme prověřili a předali k odstranění SČVK.