Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nefunkční světelná křižovatka Alejní X U Zámku
Datum nahlášení: 05.12.2015
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Semafory na u vedené křižovatce nesvítí/ nefungují.
Lokalita závady: ulice Alejní, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Libor Sehnal (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: SSZ je již plně funkční