Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: 14 dní odstavený vozík
Datum nahlášení: 06.02.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Vozík odstavený na parkovacím místě - blokuje místo ke stání.
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozík není autovrakem, ani netvoří překážku na pozemních komunikacích.