Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Díra v silnici
Datum nahlášení: 06.02.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Na křižovatce Jaselská X Zrenjaninská (vedle potravin Lotos) je díra v silnici. Díře se už téměř nedá vyhnout, jak se zvětšuje. Děkuji
Lokalita závady: Jaselská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výsprava bude provedena jakmile to dovolí klimatické podmínky.