Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadající se obrubník komunikace
Datum nahlášení: 06.02.2022
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadající se obrubník komunikace pravděpodobně v souvislosti s propadající se zeminou v oblasti sousedící s obrubníkem. Stav se průběžně zhoršuje, takže oprava bude s odstupem času nákladnější. V tomto místě jsem někdy v minulosti zahlédl nějaký zásah související s nějakou inženýrskou sítí po kterém si zemina trochu sedla.
Lokalita závady: Trnovanská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a zvážíme zařazení do plánu oprav.