Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyznačení parkovacích míst
Datum nahlášení: 06.02.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, chtěla bych požádat o znovuvyznačení parkovacích míst. Řidiči bohužel bez jasně vyznačených čar nezvládají parkovat úsporně, a tak dochází ke zbytečnému snižování kapacity parkoviště, kterou by, vzhledem k vysokému nárůstu vozidel za posledních let, bylo více než žádoucí plně využít. Děkuji
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, víme o tom a již jsme parkoviště zařadili do plánu obnovy vodorovného dopravního značení na rok 2022.