Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek na cestě na Letnou
Datum nahlášení: 06.03.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, jednou z mála pěkných cest z Prosetic do centra je stezka kolem Prosetického školního hřiště, tenisovými kurty a dále přes park na Letné. Bohužel po celé délce je tato tras zanesena vrstvou odpadků. Děkuji za prověření
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid Vámi zmiňované lokality prosetického svahu zajistíme, s ohledem na klimatické podmínky, v průběhu měsíce března. Vzhledem k prudšímu svahu je zde špatný přístup, pokud je půda rozmáčená.