Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neskutečný nepořádek
Datum nahlášení: 06.03.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den opakovaná stížnost na bordel kolem paneláků v ulici J.A.Komenského vůbec to tam nikdo neuklízí v trávě v keřích samé odpadky,je to opravdu až ostuda.Prosíme o zjednání nápravy.děkujem
Lokalita závady: J. Á. Komenského 1723/35, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Od 1/11/ do 31/3 se sídlištní plochy uklízejí 1 x týdně. Pracovníci plochy uklízejí pravidelně, ale tím, že občané nezavírají nádoby na odpad, nepořádek vylétává po okolí. Nicméně situace bude předána technikovi společnosti Marius Pedersen který zajistí nápravu.