Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vyvrácený stromek
Datum nahlášení: 06.04.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Vyvrácený mladý stromek. Nevím, kterému vandalu vadil.
Lokalita závady: Josefa Ressla, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude předána vlastníkovi pozemku.