Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Parkoviště Scheinerova
Datum nahlášení: 06.05.2016
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Není prováděn úklid spadu ze stromů. Ten se pomalu rozpadá a je zanášen do bytů. Neúnosně je zvýšena prašnost, která je zde v kraji už tak hodně vysoká. Rovněž je neúplně odklízena posekaná tráva. Je ponechána na místě a opět rozpadem je z ní polétavý prach.
Lokalita závady: Scheinerova 1835, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi popsané skutečnosti zítra prověříme a sdělíme závěr.
Děkuji za pochopení.
------------------------------
Dobrý den, velice se omlouvám, ale ke kontrole úklidu spadu ze stromů jsem se ještě nedostala. Situaci prověřím a zkontroluji koncem příštího týdne.
Děkuji za pochopení
------------------------------
Dobrý den, dle mých informací by měl být závadný stav již napraven. Děkuji za pochopení a trpělivost.