HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 060521_66e6


Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT


Název hlášení: Omezení rychlosti, nepřehledná křižovatka

Datum nahlášení: 06.05.2021

Kategorie závady: Dopravní značení


Popis závady: Dobrý den. Bylo by možné v ulici Havířská instalovat příčné prahy omezující vysokou rychlost většiny projíždějících aut. A to nejen k přilehlému sídlišti, ale také hlavnímu koridoru, kudy každý den přicházejí a projíždějí stovky dětí proudících směrem sportovní areál Anger. Je pouze otázka času, kdy se zde stane velké neštěstí! Dále by se možná hodilo “zrcadlo” v rámci křižovatky protínající ul. Havířská a Gen. Svobody. Opět vysoká rychlost prijizdejicich aut z levé strany a neukaznenost parkujicich vozidel činí toto místo absolutně nepřehledné a nebezpečné (nemluvě o ne zrovna ideálním umístění parkovacích míst)! Předem Dekuji za kladné vyřízení této “tikající bomby”.


Lokalita závady: Havířská 1442, Teplice, 415 01, Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za podnět, ale nejedná se o závadu. Ke komunikaci s úřadem využívejte raději telefon, e-mail, podání poštou, osobní kontakt nebo datovou schránku.
Zklidňování dopravy v obytných oblastech má svá pravidla a postupně na těchto opatřeních v našem městě pracujeme. Předpokládáme, že dojde i na Vámi zmíněnou oblast. Pokud jste svědkem nebo máte podezření na páchání přestupku, pak volejte městskou policii.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice