Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysypaný kontajner papíru
Datum nahlášení: 06.06.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Před č.p. 2625 Opavská převrácený a vysypaný kontajner papíru v prostoru stání pro kontajnery
Lokalita závady: Opavská 2625, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předám na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.