Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Prostranství v areálu Perla aj.
Datum nahlášení: 06.06.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dlažba byla dosti poškozená a dočkala se opravy. Byl se někdo na výsledek podívat? Spravovaná místa se rozpadají (zřejmě úspora materiálu) a to už tam bylo zametáno, aby to tak nebilo do očí. Pokud se týká rozpadajícího se zastřešeného prostranství, nic moc se nezměnilo. Chátrání pokračuje. Zákaz průchodu u restaurace označený páskou je již dlouhodobě průchozí, páska je každou chvíli stržena. Kdokoliv jede/jde okolo kruháče u nemocnice, tak vidí neudržované květinové/keřové záhony. Každou chvíli vidím, že se po Teplicích opravuje dlažba, ale na chodník v Jaselské ulici (na straně MŠ) ještě nepřišla vůbec řada na dlažbu. Prostě Řetenice nám nějak chátrají.
Lokalita závady: Bratislavská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Byly provedena lokální opravy do doby, než budou plochy areálu zařazeny do rekonstrukce jako celek.