Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Otevřené a nezajištěné kanalizační šachty na sídlišti
Datum nahlášení: 06.06.2020
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Stále jsou otevřené a nezajištěné kanalizační šachty na Šanově 2 mezi Trnovanskou a Sochorovou ulicí u dětského hřiště. Ve dne tam pobíhají děti a dnes jsme tam našli zapadlé srnče, bylo sundané víko a je to i v dost zarostlé trávě.... pokud by tam šel někdo po tmě, tak tam také snadno zapadne.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Obratem rozesíláme k prověření vlastníka a zajištění nápravy.
Děkuji za pochopení.