Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výskyt potkanů
Datum nahlášení: 06.07.2017
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Dobrý den, v ulici A. Sochora před předním vchodem 1317 se vyskytují potkani. Pobíhají mezi vybetonovaným prostranstvím vedle domu, přilehlou zelení k domu a tisem.
Lokalita závady: Antonína Sochora 1317/33, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět předám společnosti zajišťující pro Statutární město Teplice deratizaci, celou oblast projdou a vyderatizují.