Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad mimo kontejner.
Datum nahlášení: 06.07.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Stále se opakující nešvar. Různorodé zbytky všeho možného, pohozené mimo určené kontejnery. Nejjednodušší způsob, jak se zbavit, pod rouškou noci, nepotřebných věcí.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení, předávám svozové společnosti k zajištění úklidu.