Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Tráva brání výhledu do křižovatky
Datum nahlášení: 06.08.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Opět přerostlá tráva opět brání výhledu do křižovatky. Prosím opět prošetřete na místě a opět urgujte majitele pozemku.
Lokalita závady: Modlanská, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci dne 12/8/2021 prověřím na místním šetření.