Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vysoká tráva
Datum nahlášení: 06.10.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, v ulici Dukelská stezka v Teplicích již půl roku přesahují trávy a keře do vozovky a tím škrábou lak projíždějících vozidel. Přesněji ke konci ulice a po levé straně. Děkuji za vyřešení. S pozdravem. Fleischerová
Lokalita závady: ulice Dukelská stezka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět bude prověřen, o závěru a případných termínech provedení prací vás budeme informovat. Přeji hezký den.
---------------------------
Dobrý den, Váš podnět jsem prověřila a práce na úpravě neudržované zeleně podél plotu zadala. Nejpozději do konce tohoto týdne budou provedeny. V příštím roce by tento pruh zeleně měl být udržován již pravidelně.
Děkuji za upozornění a přeji hezký den.