Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící vodorovné dopravní značení
Datum nahlášení: 06.10.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Pražská od křižovatky s ulicí U Hadích lázní až po značku konec Teplic u Bystřan naprosto chybí vodorovné dopravní značení už několik let. Někdy v době zimních a podzimních mlh je velice těžké se na této komunikaci navigovat, když značení chybí. A celkově je dost ostuda, že na přívodní komunikaci do centra města toto značení chybí.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
o situaci na ulici Pražská víme a vodorovné dopravní znační je zahrnuto do realizace. Vzhledem k tomu, že uvedené opatření musí projít legislativním procesem bude realizace možná až na jaře příštího roku.
Děkujeme za Váš podnět a přejeme hezký den.
Bc. Markéta Kokšalová
oddělení dopravy