Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyhovující stav komunikace
Datum nahlášení: 06.10.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Před dvěma lety jsem urgoval stav komunikace v ulici Karla Čapka od kostela po ulici Baarova. Chodníky jsou již několik let hotové, ale stav komunikace je čím dál horší. Před dvěma lety bylo provedeno velmi provizorní vyspravení těch největších děr a od té doby se nestalo nic a komunikace dál chátrá. Bylo argumentováno budoucími opravama sítí, ale ani v roce 2015 ani v roce 2016 se tak nestalo.
Lokalita závady: ulice Karla Čapka, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.