Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na dětském hřišti
Datum nahlášení: 06.10.2021
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Roztrhané krabice na hřišti u Rozhledu, Verdunská/Novoveská, Teplice, včetně WC.
Lokalita závady: Verdunská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno správci dětských hřišť a úklid uvnitř mobilní toalety dodavateli, společnosti JOHNNY SERVIS.