Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nadbytečná a překážející dočasná značka o změně přednosti
Datum nahlášení: 06.10.2022
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Dobrý den, už přes měsíc je v ulici Javorová před vchodem do paneláku č.p. 3027 umístěna dočasná značka, která informuje o změně hlavní/vedlejší silnice. Značka překážela na chodníku, tak ji někdo přemístil na silnici podél chodníku. Asi by bylo lepší a vhodnější ji už odstranit. Děkuji.
Lokalita závady: Javorová 3027, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, v tomto případě se nejedná o závadu a značka není nadbytečná. Přechodné dopravní bylo řádně povoleno a je součástí Vámi uvedené změny místní úpravy provozu.
Odstraněno bude 14. 10. 2022.