Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Déle než týden odstavené nepojízdné auto
Datum nahlášení: 06.11.2018
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Ulice Antala Staška proti ulici J. A. Komenského, před průjezdem stojí rozbité auto SPZ: 1U8 5668, které brání průchodu směr Masarykova ul.
Lokalita závady: ulice Antala Staška 1713/15, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo zatím nesplňuje podmínky § 19 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích. V případě jejich splnění (vozidlo se stane vrakem) můžeme vyzvat provozovatele vozidla k jeho odstranění. Současně kontaktujeme MP Teplice zda je splněna podmínka § 27 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích - vozidlo by šlo odtáhnout.