Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky
Datum nahlášení: 06.12.2015
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den,na Písečném vrchu u horního antukového hřiště chybí odpadkový koš a kolem vzniká nepořádek. Dále je velký nepořádek viz lokalita závady a dále u altánu nad botanickou zahradou.
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno dispečinku svozové společnosti, která zajistí opětovné doplnění odpadkového koše, úklid okolí altánů i vyznačené černé skládky.