Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Řetenický park - špinavá cesta
Datum nahlášení: 06.12.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, bylo by prosím možné celou komunikaci v parku v Řetenicích ( nad zahrádkářskou kolonií U Vápenky ), vyčistit čistícím vozem? Je tam opravdu velké množství napadaného listí, z něhož se tvoří bláto. Děkuji předem za kladné vyřešení výše popsaného a jsem s pozdravem, Tomáš Přenosil
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Čištění cyklostezky v Řetenickém lese probíhá 1x měsíčně, poslední úklid byl proveden v měsíci listopadu, kdy ještě neopadalo všechno listí ze stromů. Následně bude komunikace vyčištěná do 11.12.2020.