Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 07.01.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Zhruba před domem Moskevské nám. č.2 nesvítí již několik dní lampa veř. osvětlení
Lokalita závady: Moskevské náměstí 1467/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada bude odstraněna.