Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící kontejner na směsný odpad
Datum nahlášení: 07.01.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: U objektu Duchcovská č.p. 2194 byly vždy umístěny do poloviny prosince 2019 dva kontejnery. Jeden pro náš vchod a jeden pro vchod soukromého domu. V polovině prosince jeden kontejner zmizel, ten co zůstal je označen pro vedlejší vchod. Nepředpokládám, že by nám družstvo kontejner nechalo odebrat. Pedersen vyváží jednou týdně v pondělí večer a jedna nádoba je pro dva vchody nedostačující. O svátcích tam byl neskutečný "binec", pytle s odpadky byly poházené okolo přeplněného kontejneru. Moc pěkné, když vyjdete ze vchodu a pomalu vstoupíte do odpadků, které navíc rozhrabávají bezdomovci.
Lokalita závady: Duchcovská 2194/47, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k doplnění nádoby pokud možno v co nejbližším termínu.