Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybí veřejné osvětlení
Datum nahlášení: 07.01.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Chybí lampy veřejného osvětlení v délce přes 100 metrů.
Lokalita závady: Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, v dané lokalitě žádné stožáry se svítidly veřejného osvětlení ve vlastnictví Statutárního města Teplice nebyly v minulosti instalovány takže ani nechybí.