Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená komunikace
Datum nahlášení: 07.02.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den chtěla bych nahlásit několik děr v silnici je to opravdu nepřijemný a nebezpečný pro provoz i pro poškození automobilu jedná se konkrétně o ulici u červeného kostela 1829- 1830 děkuji za prošetření a napravení .
Lokalita závady: U Červeného kostela, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme a zadáme k opravě.