Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Blikající lampa VO
Datum nahlášení: 07.02.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Číslo lampy VO : 0116. Lampa VO střídavě svítí / nesvítí v intervalu cca 1 minuty.
Lokalita závady: K Vápence 200/8, Teplice, 415 03, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.