Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 07.03.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den,velký nepořádek v celém okolí,viz .vyznačená lokalita
Lokalita závady: ulice Dubská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět jsem předala na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.